Ustajnenie a výcvik koní

23.01.2020

Ustajnenie koní

Ponúkame Vám ustajnenie Vašich koní. Cena ustajnenia je 300€/ mesačne v cene je zahrnuté box o veľkosti 3,5x3,5m ,krmivo seno, jadro /kŕmime krmivom značky Spilers v prípade záujmu o iné krmivo po dohode s majiteľom, prípadne si majiteľ krmivo zabezpečí sám/ podstielka slama, piliny, vyhrievané automatické napájačky, výbeh na pastve, starostlivosť a stály dohľad, kamery na pozemku v prípade záujmu alebo potreby/ochorenie, úraz/ kamera v boxe koňa. Využívanie krytej kruhovej jazdiarne, western trail jazdiarne, vonkajšia piesková jazdiareň 65x20m a trávnatá jazdiareň 30x30m Pohodlie pre majiteľov: klubovňa s kuchynkou,šatňou, kúpelňa, wc.

Požadujeme pravidelné očkovanie a odčervenie Vášho koníka.

Veterinára a kováča si platí majiteľ sám / V prípade, že nemáte svojho veterinára alebo kováča vieme Vám poskytnúť nášho veterinára aj ortopedického kováča./

Výcvik mladých koní: / do 3 r./ základné návyky,práca zo zeme, príprava na obsadanie

Výcvik starších koní: /od 3r./ obsadanie , prijazdenie koňa na základné pomôcky vo westernovom štýle, tréning zameraný na westernové disciplíny.

Výcvik problémových koní: metódou horsemanship - prirodzenou komunikáciou s koňom, nástup do vozíka, naučíme Vás ako pracovať s vaším koníkom jemu prirodzenou cestou, pretože sa kôň nikdy nenaučí hovoriť ako človek, ale my sa vieme naučiť hovoriť konskou rečou.